AKCE NA KLÍČ

Působíme na trhu více jak 10 let a za tu dobu jsme pro klienty uspořádali nespočet firemních a kulturních akcí. Váš event zajistíme kompletně na klíč. Dle vašich požadavků najdeme to pravé místo, vybereme a přivezeme veškerou potřebnou technikua navrhneme doprovodný program tak, aby vaše akce byla výjimečná. Ať se jedná o konferenci, teambuilding, výročí firmy či vánoční večírek naším cílem je perfektní výsledek a vaše spokojenost.

conferenc stage conferenc

Co nabízíme?

Profesionalitu, produkční zázemí, chuť řešit výzvy, vymýšlet stále nová řešení, aby každá akce byla jedinečná a nezapomenutelná.

Námi prověřený doprovodný program – zpěváky, kapely, DJ´s, moderátory, tanečníky, laser show – vše, na co si vzpomenete.

Kontakt na prověřené cateringové firmy, se kterými spolupracujeme.

Něco navíc?

Ano! Nejsme jen eventová a hudební agentura, podnikáme hlavně v technickém zajištění akcí, jsme schopni sebevětší event technicky zajistit naší vlastní technikou (ozvučení, světla, podia, AV technika).

Zaujali jsme Vás ?

Kdykoli se nám můžete ozvat s poptávkou. Vše ohledně vaší akce můžeme nezávazně probrat a sami se rozhodnete, zda do toho jít s námi.

Těšíme se na spolupráci 😀