Pianisté

Lukáš Čermák - piano a zpěv

Repertoár interpreta tvoří skladby populární hudby 20.století – jazzové standardy, písně Franka Sinatry, Elvise Presleyho, Nat King Cola, Beatles, Eltona Johna, Erica Claptona………Oblíbené jsou i „cover verze“ starších hitů např. Unchined melody, Sailing….Česky zpívaný repertoár tvoří převážně písničky 60.-80. let, ale i např. písničky Osvobozeného divadla. Před zpívanou produkcí je možno využít pouze klavírní repertoár – např. hudební podkres rautu, oficiální večeře – zazní nejznámější muzikálové melodie, jazz, světové evergreeny, ale i decentnější opusy Beethovena, Mozarta, Dvořáka, Chopina….

Dana Jägerová - piano a zpěv

Dana Jägerová je absolventkou Státní konzervatoře v Praze, obor klavír, a Konzervatoře Jaroslava Ježka, obor zpěv. Pravidelně hraje v mezinárodních hotelech v Praze (Jalta, Marriot, Intercontinental, Four Seasons, Hilton….), vystupuje na společenských večírcích. Repertoár tvoří jazz, pop, klasická hudba.

Pavel Skála - piano

Pavel Skála je absolventem konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze v oboru klavír. Jako klávesista působil v divadlech Broadway, ABC, Středočeské divadlo Kladno. Spolupracoval mj. s Pavlou Kapitánovou, Zuzanou Stirskou, Romanem Říčařem, Danem Kohoutem, Davidem Murphym, Jiřím Veisserem, Ivanem Hajnišem, aj. V současnosti působí v divadle La Fabrika, spolupracuje se zpěvačkami Victorií Velvet a Inou Urbanovou, se souborem Cirk La Putyka a s řadou dalších uskupení (např. Smokie revival, Roxette revival, Karel Gott cover band).

s využitím Drupalu vytvořilo Studio nápadů © 2010 Basskid production s.r.o. správa