The Fribbles - oldies & rock´n´roll band

The Fribbles je kapela, jejíž repertoár tvoří převážně oldies hudba šedesátých let a klasický rock´n´roll let padesátých, autorů a interpretů jakými jsou např. Elvis Presley, Chuck Berry, The Beatles, Status Quo, John Fogerty, The Shadows, Little Richard… V repertoáru najdete i modernější skladby, které si The Fribbles upravili a interpretují je po svém, v rock´n´rollovém oldies soundu.

The Fribbles Vám zahrají k tanci i poslechu, rychle i pomalu a k tomu ještě předvedou pravou rock´n´roll show s dobovými nástroji a se vším, co k tomu patří. Na své si tedy přijdou jak vyznavači rychlejších rytmů, tak i milovníci ploužáků a tanců pomalejších. S touto kapelou se určitě nudit nebudete!

The Fribbles se hodí jak na akce většího rozsahu (festivaly, městské slavnosti, plesy), tak pro akce menší, soukromé (firemní párty, svatby, oslavy narozenin apod.).

Oficiální webové stránky kapely najdete na www.fribbles.cz.

Technické podmínky: 
3 zpěvové mikrofony, 4 odposlechy (alespoň 2 odposlechové cesty) + celkové ozvučení. Kapela si vozí 2 kytarová comba, basové combo a bicí soupravu. Po dohodě možnost zajištění celkového ozvučení agenturou BASSKID.
Fotogalerie: 

The Fribbles The Fribbles The FribblesThe Fribbles

s využitím Drupalu vytvořilo Studio nápadů © 2010 Basskid production s.r.o. správa