Kapely na ples

Zde uvádíme pro inspiraci několik hudebních souborů vhodných na akci typu „ples“, další nabídku naleznete v levém sloupci v menu „kapely podle jména“ nebo „kapely podle žánru“.

Pokud si ani tam nevyberete přesně to, co by vyhovovalo vaší představě, nevadí – zatelefonujte nám nebo napište, rádi vám nabídneme jinou kapelu z naší databáze. Na našich webových stránkách pro přehlednost neuvádíme všechny soubory a umělce, máme však připraveno ještě mnoho dalších možností právě pro vás.

The Fribbles - oldies & rock´n´roll band

The Fribbles je kapela, jejíž repertoár tvoří převážně oldies hudba šedesátých let a klasický rock´n´roll let padesátých, autorů a interpretů jakými jsou např. Elvis Presley, Chuck Berry, The Beatles, Status Quo, John Fogerty, The Shadows, Little Richard… V repertoáru najdete i modernější skladby, které si The Fribbles upravili a interpretují je po svém, v rock´n´rollovém oldies soundu.

Taneční orchestr B.n.Band

Taneční orchestr „B.n.Band“ již desátou sezónu úspěšně působí nejen jako kapela pro maturitní a společenské plesy. Toto 10-ti členné těleso je tvořeno mladými talentovanými hudebníky, absolventy konzervatoří a AMU, kteří přes svůj nízký věkový průměr vynikají velkými zkušenostmi a profesionalitou.

s využitím Drupalu vytvořilo Studio nápadů © 2010 Basskid production s.r.o. správa