Kapely na oslavu

Zde uvádíme pro inspiraci několik hudebních souborů vhodných na akci typu „oslava“, další nabídku naleznete v levém sloupci v menu „kapely podle jména“ nebo „kapely podle žánru“.

Pokud si ani tam nevyberete přesně to, co by vyhovovalo vaší představě, nevadí – zatelefonujte nám, nebo napište, rádi vám nabídneme jinou kapelu z naší databáze. Na našich webových stránkách pro přehlednost neuvádíme všechny soubory a umělce, máme však připraveno ještě mnoho dalších možností právě pro vás.

Basskid Jazzband

Basskid Jazzband je sdružení mladých profesionálních hudebníků, které je schopno díky variabilnímu nástrojovému obsazení - kytara (banjo), piano, alt sax (klarinet), baryton sax (soprán sax), trumpeta (kornet), kontrabas (baskytara) a bicí nástroje - obsáhnout širokou škálu jazzových žánrů od dixielandu přes mainstream jazz a latin jazz k moderním jazzovým stylům. Variabilní je též počet hudebníků, který se pohybuje od tria výše, čímž je tento soubor schopen vyjít vstříc různorodým požadavkům pořadatelů.

The Fribbles - oldies & rock´n´roll band

The Fribbles je kapela, jejíž repertoár tvoří převážně oldies hudba šedesátých let a klasický rock´n´roll let padesátých, autorů a interpretů jakými jsou např. Elvis Presley, Chuck Berry, The Beatles, Status Quo, John Fogerty, The Shadows, Little Richard… V repertoáru najdete i modernější skladby, které si The Fribbles upravili a interpretují je po svém, v rock´n´rollovém oldies soundu.

Accoustic Rockin´ Duo

Accoustic Rockin´duo hraje v nástrojovém obsazení akustická kytara/zpěv - piano/zpěv. Repertoár tvoří rockové a pop skladby v akustických úpravách od kapel a interpretů, jakými jsou např: Status Quo, Creedence Clearwater Revival, Smokie, The Monkees, The Beatles, Cat Stevens, R.E.M., Bon Jovi, Bruce Springsteen, Brian Adams, U2...Toto duo dokáže svým "accoustic rock" vystoupením oživit jakoukoli akci, ale přitom decentně a vkusně.

Acoustic duet

Akustický projekt zabývající se převážně Flamenco a Manouche ( gypsy jazz ) music. Duet působí po celé Evropě, převážně ve Švédsku, Holandsku, speciálně ve Francii a Španělsku odkud čerpají tradiční Flamenco a Manouche hudební styl. Díky spolupráci a setkáním s významnými místními umělci, kterými jsou například Antonio Habichuela, Filip Vácha, Armando Vidal Sanchez a Leon Kemper, se jejich styl propojuje a vnáší netradiční fusion nádech do klasických stylů a vzniká tak nové pojetí flamencové a manouche hudby.

DD Brothers

Duo „DD Brothers“ interpretuje především hudbu let šedesátých. Repertoár má ovšem širší - zahrnuje oldies skladby od klasického rock´n´rollu let padesátých, až po léta osmdesátá takových autorů a interpretů, jakými jsou např. The Beatles, Everly Brothers, Chuck Berry, Elvis Presley, Monkees, Cliff Richard a další. Vokální a instrumentální projev této kapely (která vystupuje v obsazení kytara-zpěv, baskytara-zpěv) určitě potěší nejen fanoušky oldies hudby.

Ged Band - U2 revival & rock revival

Hlavním frontmanem skupiny je zpěvák a kytarista Ged, který se narodil v Christchurchi na Novém Zélandě, ale vyrostl v Anglii v Runconu poblíž Liverpoolu. Zde také začal hrát ve 13 letech na kytaru a klavír. Působil v různých skupinách, se kterými procestoval celou Anglii. Ged spoluzaložil skupinu Pulse, se kterou po 3 roky pravidelně vystupoval v slavném „beatlesovském“ Cavern clubu.

Lukáš Čermák - piano a zpěv

Repertoár interpreta tvoří skladby populární hudby 20.století – jazzové standardy, písně Franka Sinatry, Elvise Presleyho, Nat King Cola, Beatles, Eltona Johna, Erica Claptona………Oblíbené jsou i „cover verze“ starších hitů např. Unchined melody, Sailing….Česky zpívaný repertoár tvoří převážně písničky 60.-80. let, ale i např. písničky Osvobozeného divadla. Před zpívanou produkcí je možno využít pouze klavírní repertoár – např. hudební podkres rautu, oficiální večeře – zazní nejznámější muzikálové melodie, jazz, světové evergreeny, ale i decentnější opusy Beethovena, Mozarta, Dvořáka, Chopina….

s využitím Drupalu vytvořilo Studio nápadů © 2010 Basskid production s.r.o. správa